Főoldal Iskolánkról Diákjainknak Általános iskolásoknak Érettségizetteknek Esti tagozat Alapítvány









I am in EST!
Megtalálsz az EST-n!”








Országos gépírás és szövegszerkesztési verseny
2020. november 24.
Diákjainknak Aktuális

2020 áprilisa helyett októberben rendezték meg az országos Teöreök Aladár tanulói gépíró- és szövegszerkesztő-versenyt. Versenyzőink gépírásból és szövegszerkesztésből is nagyon szép eredményeket értek el.

Gépíróverseny eredményei  

  Patkósi Kevin 12. B, Miklián Márkó 10. A és Czerman Áron 11. A alkotta csapat 2. helyezést ért el.

2020-ban Patkósi Kevin az ország legjobb középiskolai gépírója

Tanuló I. kategóriában     

Patkósi Kevin       12. B        1.

Czerman Áron       11. a      13.

Puskás Bálint          12. B       14.

Makrai Bence          11. B       17.                                                                  

Tanuló II. kategóriában            

Miklián Márkó        10. A          3.

Szakolczay Botond    10. A         21.

Kettler Levente         10. B         23.

Faludi Sára               10. B         24.  helyezést ért el.

 

Rajtuk kívül még eredményesen szerepelt Mizsei Péter 12. B, Kiss Boglárka, Gálik Gréta, Fenyvesi Zsófi, Drajkó Fanni, Bozó Bernadett, Artner Titanilla, Neuburger Boglárka, Sintár Sára 11. B osztályos versenyzők.

Szövegszerkesztő-verseny eredményei

Rácz Anna 11. A, Neuburger Boglárka, Kiss Nikoletta 11. B alkotta

csapat 4. helyezést ért el.

Tanuló I. kategóriában                  

Rácz Anna               11. A     5.

Neuburger Boglárka   11. B    14.                             

Kiss Nikoletta             11. B    16.

Fenyvesi Zsófia          11. B

Gálik Gréta                11. B   18.

Sintár Sára                11. B    20.

Drajkó Fanni              11. B

Artner Titanilla           11. B

Eredményesen szerepeltek még: Kiss Boglárka, Bozó Bernadett, Teknős Szonja 11. B  

                                              

Tanuló II. kategóriában       

Komjáti Dominika         10. B      3.

Kincses Laura                  10. B      4.

Marosi Míra                     10. B      5.

Dian Rita                        10. B     6.

Faludi Sára                     10. B      8.

Kondek Alina                   10. B      9.

Mindkét versenyszám pontversenyében a váci csapat az első.

Gratulálunk versenyzőinknek, s készülünk a tavaszi bajnokságra!

 

Harsányiné Sztakovics Anna   Klenyánszkiné K. Erika       Szilfai-Gyóni Ibolya

                                  

<< 2021 December >>
H K Sz Cs P Sz V
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102


VÁCI NYELVVIZSGAHELY









Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum  OM kód: 203065
2600 Vác, Géza király tér 8., E-mail: elsogeza.titkarsag@igk.hu, Tel: 06-(27)-504-245, Fax: 06-(27)-316-944